Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
:..Damar SözLer ..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
:..Damar SözLer ..: Vote_lcap:..Damar SözLer ..: Voting_bar:..Damar SözLer ..: Vote_rcap 
Admin
:..Damar SözLer ..: Vote_lcap:..Damar SözLer ..: Voting_bar:..Damar SözLer ..: Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

:..Damar SözLer ..:

3 posters
YazarMesaj
Admin
Adminisratör
Adminisratör
Admin

Ask Testi
Rep Puani:
:..Damar SözLer ..: Left_bar_bleue50/50:..Damar SözLer ..: Empty_bar_bleue  (50/50)

:..Damar SözLer ..: Empty
MesajKonu: :..Damar SözLer ..:   :..Damar SözLer ..: Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 10:06 am

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim.

ya kaLBimi aL avuçLarInda ya$at göR ßeni, yada aL kaLBini nefesimLe ßeRaBer soLuksuz ßIrak ßeni..

DerT oLmaz..çekip kapıyı çıkabiLirsn..Ben böyLeyim.. gerçekten sevmiyorsan bıkaBilirsn!!

Ne diL yeter seni anLatmaya,Ne göz kıyar sana bakmaya,Ne eLLerim dayanır sana dokunmaya,Ne koLLaırm uzanırseni sarmaya.Hiç ömür yeter mi?Bir sen daha buLmaya bitanesi...

ArkaDaşLarim Geçmiiş AgLiyOr,Bir DarBeDe OnLar Yemiiş yüzLerii GüLmüyOr ...

Anlamı Yok Doğan Her Güne Lanet, Bu Genç Sensiz Yapamadı AFFET.

DurDurak ßiLmez aH ßu gönüL sürünerek ßak geÇti ßir öMür suÇLu oLan Bensem söLE BiLeyim TUT ELİMİ YANINA GELEYiMM..

çok üzgünüM iStemeden ßi ßakışa aLdandım iNaN ßana pişmanLıktan ßütün gece ağLAdım..

-Belki ruh çağırmak gibi birşeydir aşk ! Belki aşık olmak çağırılan ruhun gelirvermesidir.

Dün NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:

Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın GÜLÜM.

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim KENDİM OLMAK İSTEDİM BECEREMEDİM..

Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız DéLiKaNLıYıZ İşte!!!

Deli Sormuş DeLiye Hiç Sevdiğin Oldumu Diye DeLi GüLmüş DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

вυ нαуαт; iηα∂ıηα вαηα нєяgυη уαρıℓαη ¢σк вαуαт νє кöтü вιя єѕρяi..!

$iMdi öLe uzâKKi qêLdîqîm yôLLaR yâNLı$ bî ôyKûDêyîm ßenî YêNîDêN yâzZ!..

aşk bi topa benzeRR öNce tekmeyi basaRsIn soNRa peşİnden koşaRsIn keh keh (:

SuYun IhTimaLi YokTur..DaLGaLanMak İçin İzin IsTeMeM..TsuNaMiYe BasLaDığımDa EnGeL DinLeMeM!!!

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn.
https://askasevdali.yetkin-forum.com
cantanem.gonul
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cantanem.gonul

MesajKonu: Geri: :..Damar SözLer ..:   :..Damar SözLer ..: Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 12:08 pm

tşk güzel paylaşımın için hemsom flower
http://sevdayolumfm.tk/
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

MesajKonu: Geri: :..Damar SözLer ..:   :..Damar SözLer ..: Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 1:37 pm

EMEĞİNE SAĞLIK

:..Damar SözLer ..:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-