Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Vote_lcapErzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Voting_barErzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Vote_rcap 
Admin
Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Vote_lcapErzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Voting_barErzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı.

YazarMesaj
cantanem.gonul
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cantanem.gonul

Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Empty
MesajKonu: Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı.   Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 4:21 am

Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı. 1212938154

Erzurumspor Kulübü, yönetime talipli çıkmayınca divan kuruluna kaldı. Yönetimin kılpayı ibra edildiği genel kurulunda sert tartışmalar yaşandı.
Erzurumspor Kulübü'nün ertelenen olağan genel kurulu bugün Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzurumspor Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Ilıcalı, bazı yönetim kurulu üyeleri ile Toplam 55 delegenin katıldığı kongrede divan başkanlığına Türk-İş 9. Bölge Temsilcisi Orhan Gözgeç seçilirken, üyeliklere Ayhan Yıldız, Hasan Yamaç, Semih Ateş Mehmet Aydın getirildiler.
Kulüp Mali İşler Sorumlusu Osman Güler'in gündemde yerelan yönetim kurulu faaliyet raporunu okumasıyla başlayan kongrede söz alan Erzurumspor Kulübü Genel Sekreteri Cemil Uygur, genel sekreter olarak birçok konudan haberdar edilmediğini, kararların birkaç kişi tarafından alınarak, uygulandığını dile getirerek yönetim kurulunu eleştirdi.

Genel kurulda söz alan Kulüp Asbaşkanı Yusuf Gökşen de yönetimi eleştirdi.
Kurulda söz alan Erzurumspor kulüp balkanı eleştirileri yanıtlarken, görevde bulundukları süre içersinde başarılı olduklarını, küme düşmekte olan takımı yükseltme gurubuna taşıdıklarını, 250 YTL maddi kaynak bulamadıkları içinde A kategorisine yükselemediklerini ve kısıtlı imkanlarla mücadele verdiklerini anlattı.
Yönetim kurulu raporundan sonra Mali İşler Sorumlusu Osman Güler, delegelere gelir-gider raporunu sundu. Raporun okunması sonrasında söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, 1 milyon 800 bin YTL alacağı bulunan Başkan Bekir Ilıcalı'dan alacaklarının en az 800 bin YTL'lik bölümünü silmesini istedi.
Başkan Ilıcalı ise alacaklarının tümünün değil ancak bir bölümünü silebileceğini söyledi.
Kulübün gelir-giderlerinin görüşülmesi sırasında bazı üyelerle Ilıcalı arasında zaman zaman sert tartışmalar yaşandı. Divan Başkanı Orhan Gözgeç'in müdahalesi sonucu tartışmalar büyümeden önlendi.
Genel kurulda kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzurumspor'da bugüne kadar görev yapan başkan ve yöneticilere teşekkür etti. Son yıllarda Erzurumspor'un kongrelerinin hep sıkıntılı gittiğini ifade eden Küçükler, belediye olarak takıma her zaman sahip çıktıklarını kaydetti. Kulübe bu sezon içerisinde 470 bin YTL maddi destek vermelerinin yanı sıra yapımı tamamlanan Cedit Kapalı Otoparkı'nın gelirinin yüzde 50'si ile yapımı devam eden Adnan Menderes Otoparkının gelirini de Erzurumspor'a verdiklerini anlatan Başkan Küçükler, takıma desteklerinin devam edeceğini belirtti.
Yönetim faaliyet ve hesap raporunun ibra edilmesinden sonra divan başkanı Orhan Gözgeç, yeni dönem için yönetime talipli olup olmadığını sordu. Genel kurula katılanlar arasında yönetime talip çıkmayınca Erzurumspor Kulübü Divan'ın yönetimine bırakıldı. Divan kurulu Pazartesi günü toplanarak takımla ilgili gelişmeleri ele alacak.
http://sevdayolumfm.tk/

Erzurumsporda Genel Kurul Yapıldı.
1 sayfadaki 1 sayfası