Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Vote_lcapSENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Voting_barSENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Vote_rcap 
Admin
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Vote_lcapSENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Voting_barSENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...

4 posters
YazarMesaj
dolunayyy
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
dolunayyy

SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Empty
MesajKonu: SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...   SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 3:46 am

Sen git ama biraz umut kaLsin…uzakLas benden, kir dök her seyi, içimdeki seni, içindeki beni ama biraz umut birak…
Bir araLik kapi birak, yasamam için tek nedenimken böyle terk etme beni…düsün… sensiz yasayabiLir miyim..? düsün, bensiz yasayabiLir misin..? düsün…yasariz diyorsan git, kapi orada ama diyorum ya kapiyi araLik birak…oLurda ne biLeyim geri dönmek istersen beni bu kapinin arkasinda buLabiLecegini biL…istersen geri dönebiLecegini biL…
ama bu kapiyi kapatirsan benim yeniden açacak gücümün oLmadigini da anla… savasacak gücüm oLmadigini biL senin için biLe..
öyLe paramparçayken her sey gidiyorsun ki, öyLe büyük bir parçami yaninda g.türüyorsun ki, toparLanmamin imkansiz oLdugunu biLerek, bundan önce yasanan her seyi siLip atip öyle ani gidiyorsun ki… kaL diyemiyorum, desem kaLacaksin beLki kimbiLir.. ama yapamiyorum…
bu sayfaya yüzlerce ‘’KAL’’ yazmak istiyorum ama yapamiyorum…
o yüzden git ama biraz umut kaLsin…git ama geri dön…
git ama arkana bak bir kerecik..
beni nasiL parçaLadigini gör öyLe git…senin çektigin acinin bin katini sadece gitme fikrinLe bana çektirdigini anLa öyle git…
eLvedasiz bir ayriLik oLsun hosça kaL bile deme…
diyorum ya bari senden geriye bir umut kalsin bana…
beni benden aL ve git… pisman oLma… sadece bir ihtimaL su kapiyi araLik birak… bu kadar agir sözLer söyLeme giderken…
geri dönüsü oLmayan yoLLara sapmamiza neden oLma…
Düsün… ve gideceksen öyLe git…
git ama biraz umut kaLsin senden geriye…
ve bu kapinin arkasinda bekLedigim her saat her gün ayak sesLeri oLacak kuLagimda artik ayirt edebiLdigim, bekLedigim sensin...
cantanem.gonul
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cantanem.gonul

MesajKonu: Geri: SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...   SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 3:49 am

çok güzel güzel emegine saglık dolunaycim flower
http://sevdayolumfm.tk/
Admin
Adminisratör
Adminisratör
Admin

Ask Testi
Rep Puani:
SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Left_bar_bleue50/50SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...   SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 10:35 am

Cok Güzel Emegine Yuregine SagLik Dolunayyy.. harika
https://askasevdali.yetkin-forum.com
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

MesajKonu: Geri: SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...   SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM... Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 3:54 pm

emeğinize sağlık

SENİ BEKLEMEYE GİDİYORUM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-