Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Vote_lcap:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Voting_bar:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Vote_rcap 
Admin
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Vote_lcap:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Voting_bar:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

:..Senin KaLbin Tas OLmus..:

2 posters
YazarMesaj
Admin
Adminisratör
Adminisratör
Admin

Ask Testi
Rep Puani:
:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Left_bar_bleue50/50:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Empty_bar_bleue  (50/50)

:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Empty
MesajKonu: :..Senin KaLbin Tas OLmus..:   :..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 1:41 pm

Senin Kalbin Taş Olmuş

Bensiz geçen yılların sana ömürler katmış,
Ne güzelliğin solmuş, ne gülüşün kaybolmuş.
Söyle, Tanrım seni de yeniden mi yaratmış,
Ağarmış saçların, güzelliğine taç olmuş.

Yanımdaydın bir zaman, her zaman da canımda,
Ölüm neydi ki bana, sen kalsaydın yanımda.
Şöyle bakıyorum da o yılların ardında,
Benim gözyaşım aynı, senin kalbin taş olmuş.
https://askasevdali.yetkin-forum.com
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

:..Senin KaLbin Tas OLmus..: Empty
MesajKonu: Geri: :..Senin KaLbin Tas OLmus..:   :..Senin KaLbin Tas OLmus..: Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 9:29 am

[b]yüreğinize sağlık

:..Senin KaLbin Tas OLmus..:
1 sayfadaki 1 sayfası