Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Vote_lcapERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Voting_barERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Vote_rcap 
Admin
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Vote_lcapERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Voting_barERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):))

3 posters
YazarMesaj
dolunayyy
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
dolunayyy

ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Empty
MesajKonu: ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):))   ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:39 am

Erkekler Melektir :-))
Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür.

'Aman tanrım' diye bağırdığında bir melek belirir ve

'Ne diye bağırıyorsun?' der.

Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.

MELEK suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. 'Baltan bu muydu?' diye sorar. ormancı'hayır' diye cevaplar.

MELEK suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile
tekrar belirir ve yine sorar.

'Baltan bu muydu? 'ormancı yine
'hayır' diye cevaplar.

MELEK suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.

'baltan bu muydu?' ormancı 'evet' der.

Ormancının dürüstlüğü Meleğin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.

Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.

Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düser.

Ormancı 'aman tanrım' diye bağırır. MELEK yine belirir ve sorar.

'ne diye bağırıyorsun?' ormancı 'karım suya düştü der.

MELEK suya dalar ve jennifer lopez le birlikte geri döner.

'Senin karın bu mu?' diye sorar. ormancı 'evet' der.

MELEK sinirlenmiştir. 'yalan söylüyorsun. gerçek bu değil' der.

Ormancı 'özür dilerim, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, o na da hayır
deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim.
Jennifer Lopez e evet dememin sebebi budur.

Bu hikayeden alinacak ders :

Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardir ve bu başkalarının yararı içindir.

(Kendileri için birşey istiyorsalarsa ekmek çarpsındır )
Admin
Adminisratör
Adminisratör
Admin

Ask Testi
Rep Puani:
ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Left_bar_bleue50/50ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Empty_bar_bleue  (50/50)

MesajKonu: Geri: ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):))   ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:50 am

Beyza Emegine YUregine Saglik Harika Bir Paylasim:-)))

Ayni Beni anlatmisisn Very Happy
https://askasevdali.yetkin-forum.com
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

MesajKonu: Geri: ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):))   ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):)) Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 8:12 am

emeğine sağlık

ERKEKLER HER ZAMAN HAKLIDIR(BENCE DEGİL):))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Zaman Bir Iz Birak..!