Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Vote_lcap:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Voting_bar:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Vote_rcap 
Admin
:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Vote_lcap:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Voting_bar:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Vote_rcap 
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz)

YazarMesaj
cantanem.gonul
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cantanem.gonul

:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Empty
MesajKonu: :..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz)   :..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz) Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 12:34 pm

Aska-SEvDaLi-Fm Form Kurallarimiz» Avatar ve İmza Malesef hepimizin hızlı İnternet baglantısı yok ve bu kişilerde yüksek boyutlu resimler, sayfaların geç ve yavaş açılmasına sebep oluyor.

Ekranı küçük olan kişilerde ise görünümü bozuyor. Avatar için maximum boyutlar 30KB w<120 h<180 İmza için maximum boyutlar 50KB w<650 h<130 İmzadaki yazıların puntoları 12 yi aşmamalı ve En fazla 3 satırdan ibaret olmalı!

İmzada sadece bir tane link bırakma imkanınız vardır. Bu boyutlar dışındaki imzalar ve avatarlar silinecektir. »

Konu başlıgı Konu başlıgı konuyla ilgili olucak, başlıkları okuyan kişi konunun ne oldugunu anlayacak. Yardım, acil, pls, lütfen bakın gibi başlıklara bölüm yetkilileri cevap vermeyecektir.

Bu tür başlıklı konuları sonra bulmakta hepimiz zorluk çekeriz. Başlıklara link eklemek yasak, tanıtım olsada Yeni bir konu başlığı açmadan önce, özellikle Flatcast ve HTML yardım bölümünde, Aramayı ( Search tuşunu) kullanarak, bu başlığın olmadığından emin olun.

Aynı soruyo 5 kere cevaplamak kimsenin hoşuna gitmez. Arayarak bir sonuca (çözüme) daha çabuk ulaşabilirsiniz. Aynı ama farklı başlıklı konular silinecektir.» Yorumlar ve Mesajlar Yazılan yazıların veya yapılan yorumların mümkün olduğunca adil olabilmesi, genel dil kurallarına uyulması gerekiyor (Kısaltmalar, hiç kimsenin anlamayacağı şekilde yanlış yazılan kelimelerin yazılmaması rica olunur).

Küfür içeren yazılar anında silinir ve üye banlanır. Yorumlarınızda msn adresi vermeyip ulaşacağınız kişilere özel mesaj yoluyla ulaşmaya çalısın. »

Özel yollardan Mesaj, Mail, Telefon numarası, telefon aracılıgı ile yetkililerimizden yardım beklemeyin. Özel mesajlardan yardım arayışınıza cevap gelmezse şaşırmayın.Forumda arama tuşunu kullanarak aradığınıza ulaşmaya çalışın. Eğer takıldığınız bir nokta olursa yetkililerimize başvurunuz.» Yardım Arayışı -Yardım istediğiniz konu veya konuları size yardım edecek kişi yada kişileri defalarca soru sormaya zorunlu bırakmadan yardım edebilmeleri için, mümkün olduğunca açık ve detaylı bilgi veriniz. (Internet Exporer? FireFox?, Windows XXX?, sitenizin adresi? vs?) -Bir başkasının açtıgı başlıkta, konuyla ilgisi olmayan sorularınıza cevap verilmeyecektir.» Paylaşım Yasal olmayan ve Adult paylaşımların Aska-SevDaLi-Fm'da yeri yoktur. MP3 , Video, Programlar ve Crack vs.vs.»Mesajım Neden Silindi? Yetkililerimiz nedensiz bir başlık silmiyorlar."Mesajım neden silindi?" gibi sorular cevaplanmadan silinecektir.
http://sevdayolumfm.tk/

:..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» :..Aska-SevDaLi-Fm Forum Kurallari (Okuyunuz)