Aska-SevDaLi-Fm ForumLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aska-SevDaLi-Fm ForumLari

Flatcast Hazir Tema Yardim Güzel Sözler fcp Li temalar.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bulmaca Gibi Bir Mail,Cozun Bakalim
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 6:03 am tarafından afraze16

» Evham bir hastalık mıdır?
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:49 am tarafından afraze16

» 24 SAAT ICINDE VUCDUMUZDA NELER OLUYOR
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:47 am tarafından afraze16

» yolculuk sırası
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:33 am tarafından afraze16

» Düz Mantık....‏
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:28 am tarafından afraze16

» ACILAR DENIZI
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Korkuyorum Aşktan
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:16 am tarafından afraze16

» Bekle Beni..! Mutlaka Bekle..!
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:13 am tarafından afraze16

» İyinin ve kötünün yüzü..
Aşk sözleri Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 5:04 am tarafından afraze16

Istatistikler
Toplam 29 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: ACEMKIZI44

Kullanıcılarımız toplam 1024 mesaj attılar bunda 445 konu
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi C.tesi Haz. 24, 2017 6:38 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
afraze16
Aşk sözleri Vote_lcapAşk sözleri Voting_barAşk sözleri Vote_rcap 
Admin
cantanem.gonul
dolunayyy
immortal
*Aska_SevDaLi*
murat
((..Mehmet..))
*Naime*
maxma
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
:..Dost SiteLer..:
Aska-SevDaLi-Fm

Aşk sözleri

2 posters
YazarMesaj
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

Aşk sözleri Empty
MesajKonu: Aşk sözleri   Aşk sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 9:24 am

Usanipta bir gün bikarim sanma Ölsemde sözümden dönmeyecegim, Askima karsilik vermesen bile ! Senden baskasini sevmeyecegim . Bunu hic bir zaman unutma askim..!

Duman duman askin yanar icinde , Ateste sen külde sensin bir tanem . Senin sözlerinde buldum sevdayi , Goncada sen gülde sensin bir Tanem ..

Her gece geliyorsun.Ben seni yasamin armagani olarak karsiliyorum; simsiki sariliyoruz.Gülümsüyoruz ...Görülmemis güzellikte gülümsüyorsun ...

Umutlarinin bittigi yerde düslerine saril; Düslerini paylasacak birini ararsan ben burdayim ...

Yardim etmekmi istiyorsun ?O zaman dinle;Yasama sevinci getir bana cokca olsun , Cabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacim var . Bu ara unutmak üzereyim mutlulugu , Unuttum sicak bir cayin tadini , esen rüzgarin serinligini , Haydi durma öyle hatiralarimi canlandir , iyi olanlari !

Ay yildiza mutluluk fisildarken , Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken . Ben sana bir parca mutluluk yolluyorum . Icindeki umut cicekleri hic solmasin diye .

Zaman zaman bir hüzün kapar icimi , Bir aci cöker yüregime , Hani birsey istemek , Tüm yasamimi verircesine , Iste bende seni istiyorum ...

Seviyorum your eyes , cünkü onlar very nice.Neolur birkerecik look at me ,sonra da forget me. Kalbim tik tak for you , because I Love you ..!

Ben bu sevgiden yaniyorum.Ama sana da yan demiyorum.Ben bu sevgiden kül oldum sevgilim.Külümü göklere savursan,küllerim bile tekrar sana döner inan ..

Her sabah uyanip yüzünü günese verdiginde, Gücünü alamazsin sicak sevgilerden, Unutma sakin bir sevgi bin sevgi dogurur ve O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur

Rüzgarin kemanini caldigi ve yagmurun damlalarinin pencerene vurdugu Soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun Ve keske dedigin bütün güzellikler senin olsun Birtanem ...

Hayatin bütün güzelliklerini gör ... Hicbirsey icin üzülme ...Kirilsanda aglama ...Bir gün sevdiginden ayrilsanda , sevindirecegine gülüsünle cezalandir ...

Sen deprem gibi girdin gönlüme , fay hatti cizdin yüregime , enkazlar birakdin üzerine kalbimde , articilar devam etmekte , özlenmektesin bitanem 7.9 sidtetinde ..!

Aklima her gelisinde ,Gözlerim dalar bir hayalin derinine.Bilinmez bir duygu sarar bedenimi.Birden seni görürüm o hayalimde Gözlerim yasla dolar ; SENI SEVDIKCE...

Bir Gül olmak isterdim nedenmi ? Beni koparip kokladiginda vucudunun derinliklerine inip.Birdaha ordan cikmamak icin ...

Acinin umutlari yokettigi anda,Umutlari yesertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyac duyarsan, Ben bildigin yerde bildigin gibiyim ..!

Birgün bir rüzgar eserse oralara , Seninle olan dostlugumuzu fisildasin kulaklarina , Unutma sende o rüzgarla bir tutam sevgi yolla bana ...

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde,Hissettigin o bir damla serinligi benimle paylasmak istersen,Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayim ...

Cocuk Aglamasi ile bilinir Allah afetmesiyle bilinir , Sen beni aldatirsan cocuk degilim ben aglamam , Allah Deyilim AFFETMEM ..!

Ah bir bilebilseydin.Bir bilebilseydin gözyaslarinin kalbime akdigini,bu kadar aglamazdin sevgilim...

Ask seninleyse eger ,aglamaya deger,Hayat güzelse eger yasamaya deger,Ben sensizsem eger ölmeye deger .Ölüm güzelse eger dogmaya deger.Seni Seviyorum de bana yeter !

Sevgi kanatli bir kustur, yakalayinin olur anca. Yakalarsan eger onu kafese degil kalbine yerlestir.Cünkü o ancak senin sevginle yasayabilir...

Umutsuzluga kapildigin zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karsilayacak bir Ay , Deli bir yagmur yada parlak bir Yildiz vardir ..!

Sevdigini özgür birak , Geri gelirse o senindir ! Geri gelmezse , zaten hic senin olmamistir ..!
Admin
Adminisratör
Adminisratör
Admin

Ask Testi
Rep Puani:
Aşk sözleri Left_bar_bleue50/50Aşk sözleri Empty_bar_bleue  (50/50)

Aşk sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sözleri   Aşk sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 9:34 am

Paylasim icin Tskler Emegine Yuregine SagLik Afraze16...
https://askasevdali.yetkin-forum.com
afraze16
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
afraze16

Aşk sözleri Empty
MesajKonu: Geri: Aşk sözleri   Aşk sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 2:14 pm

tşkler

Aşk sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-